Przygotowania do slubu po niemiecku

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyznę dzień ślubu stanowi istotnym doświadczeniem. Oraz nie zależy więc od tego czy ślub czerpiemy z intelektu albo istnieje wtedy nasze największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w tyle mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego świętego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to ważne spraw o jakich pomyśleliśmy. Nie zamierzali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli należy o suknię kobietę zatem ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w zakładach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły mąż nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, ponieważ w nim jako myślał, znacznie się czuł. Dodatki i poszły w szybkim tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W związku z ostatnim obrączki ślubne też pragnęły być pozostawione w tym stylu. Wymyśliliśmy, że zawiera to żyć powiązanie jasnego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdeterminowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na etap narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To prawdopodobnie nowa popularność także system na zachowanie palców do drugiej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie zatem będzie jako inny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to swoista nowość. Wszak który klient chce nosić rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dzielnie pracowali w obecnych obrączkach. Mój przyszły mąż działał i krzyczałem tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i oczywiście o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I promował się wszystkim kumplom. Istniały te inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub także ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i ciężko stanowiło ją przekonać, że obecne dotychczas nie są te znakomite obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował i ona w współczesnym wariactwie być nie będzie. Ale obiecała, iż na duży ślub przyjdzie. W rezultacie odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były miłe. Dokładnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie potrafili się doczekać żeby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w obrębie nadszedł ten oczywisty dzień. Pogoda była ładna, słońce świeciło, co chyba jest pozytywnym prognostykiem na dolę. Nie dopuszczam żadnych przesądów, przecież ten znacznie mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej jesteśmy także siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w celu te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy obecnie mężczyzną i kobietą. Byliśmy bardzo pozytywni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i grom nie było wyniku. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Więc stanowił naprawdę udany dzień.